Ukrainian English
Звернення директора Інституту
Про інститут
Співпраця з регіонами
Психіатричні та наркологічні служби в регіонах України
Карти психіатричної та наркологічної служби України
Міжнародна співпраця
Рада молодих вчених
План роботи
Діяльність
Журнал "Архів Психіатрії"
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Наукова бібліотека
Бібліотечний фонд
Методичні рекомендації
Статті
Буклети
Дисертаційний фонд
Автореферати дисертацій
Звіт про роботу наукової бібліотеки
Міжнародний медичний спеціалізований науково-практичний журнал
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Телефонний довідник
Статистичні дані
Реєстр державних закупівель
Клінічні протоколи та настанови у галузі охорони психічного здоров'я
Аутизм
Депресія
Епілепсія
ПТСР
Деменція
Гендерна дисфорія
Державний формуляр лікарських засобів

mod_vvisit_counterСьогодні11
mod_vvisit_counterЗа тиждень341
mod_vvisit_counterЗа місяць2150
mod_vvisit_counterЗагальна кількість відвідувачів181905

Online : 2
Дата: 2017-10-18 02:18
  • UNA Partnership announced the First Research Course for Early Carrier Mental Health Specialists and Students

  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Психіатрія XXI століття: проблеми та інноваційні рішення» (27–29 квітня 2017 р., м. Київ)

  • Співробітниками Інституту організовано науково-практичний симпозіум на Конгресі Німецької Асоціації психіатрії, психотерапії та психосоматики (DGPPN)

  • 10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

  • Відзначив свій ювілей Президент Асоціації психіатрів України, правозахисник, громадський діяч Семен Фішелевич Глузман.

  • Співробітники інституту пройшли стажування в Ізраїлі за програмою «Комплексна стратегія контролю над наркотичними речовинами»

  • Зсередини ART BRUT

  • Прийнято рішення Конституційного Суду України за поданням Омбудсмена щодо неконституційності примусової госпіталізації недієздатних осіб

80Відбулася селекторна нарада з регіонами з питань внесення змін до Закону України «Про психіатричну допомогу», в якій взяли участь Перший заступник міністра охорони здоров'я України Олександра Павленко, директор Українського науково-дослідного інституту соціальної, судової психіатрії та наркології МОЗ України Ірина Пінчук, заступник директора Українського науково-дослідного інституту соціальної, судової психіатрії та наркології МОЗ України Сергій Шум.
Свої пропозиції та зауваження до фінальної версії законопроекту щодо змін у Закон Украї81ни «Про психіатричну допомогу» у режимі телеконференції надали головні позаштатні спеціалісти зі спеціальності «Психіатрія», «Наркологія» структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, київської міської державних адміністрацій, головні лікарі закладів охорони здоров'я, що надають психіатричну допомогу з усіх регіонів України.
Присутні відзначили, що нова редакція закону є прогресивною та покращить роботу психіатричних закладів.82
«Для Міністерства є вкрай важливим донести до медіаспільноти, що ми змінюємо вектор, за яким рухається вітчизняна психіатрія. Нова редакція Закону «Про психіатричну допомогу» сьогодні отримує право на життя. Тепер наше головне завдання - відшліфувати текст законопроекту та відпрацювати усі процедурні питання. Звертаюся до регіонів максимально включитися в роботу, донести пропоновані зміни до спеціалістів на місцях. Закон повинен стати зрозумілим. Сподіваюсь, що даний законопроект буде зареєстровано у Верховній Раді у співпраці із народними депутатами. Це зможе прискорити його прийняття та впровадження», - закликала учасників селекторної наради Перший заступник Міністра охорони здоров'я Олександра Павленко.
Прес-служба МОЗ України

Банер
Банер
Банер
Банер
Центр Ізотерапії
Про журнал
QR-Code dieser Seite