Ukrainian English
Звернення директора Інституту
Про інститут
Співпраця з регіонами
Психіатричні та наркологічні служби в регіонах України
Карти психіатричної та наркологічної служби України
Міжнародна співпраця
Рада молодих вчених
План роботи
Діяльність
Журнал "Архів Психіатрії"
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Наукова бібліотека
Бібліотечний фонд
Методичні рекомендації
Статті
Буклети
Дисертаційний фонд
Автореферати дисертацій
Звіт про роботу наукової бібліотеки
Міжнародний медичний спеціалізований науково-практичний журнал
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Телефонний довідник
Статистичні дані
Реєстр державних закупівель
Клінічні протоколи та настанови у галузі охорони психічного здоров'я
Аутизм
Депресія
Епілепсія
ПТСР
Деменція
Гендерна дисфорія
Державний формуляр лікарських засобів

mod_vvisit_counterСьогодні6
mod_vvisit_counterЗа тиждень501
mod_vvisit_counterЗа місяць1613
mod_vvisit_counterЗагальна кількість відвідувачів188612

Online : 2
Дата: 2017-12-14 02:17
  • Шановні колеги! Пропонуємо вам взяти участь у опитуванні щодо розладів харчової поведінки

  • Попередній захист кандидатської дисертації Блажевич Ю.А.

  • Презентація Центру обміну технологіями у сфері залежностей в Україні

  • 3 листопада відзначає ювілей Директор Українського НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України доктор медичних наук старший науковий співробітник Ірина Яківна Пінчук

  • VII Львівські психіатричні зустрічі: Українська психіатрія: Quo Vadis? 27-28 жовтня 2017, м. Львів

  • Співробітники УНДІ ССПН МОЗ України взяли участь у XVII-му Міжнародному Конгресі з психіатрії WPA 8–12 жовтня, Берлін, Німеччина

  • UNA Partnership announced the First Research Course for Early Carrier Mental Health Specialists and Students

  • Конференція Європейської ради з питань розладів харчової поведінки (ECED) 7-9 вересня 2017, Вільнюс, Литва

69Протягом першого засідання члени Експертно-технічної групи (ЕТГ) МОЗ України, запрошені фахівці та представники пацієнтських організацій розглянули та прийняли за основу проекти номенклатури лікарських засобів для забезпечення Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року за наступними нозологіями: аутизм, ДЦП, дитяча гемофілія і нанізм.
У робочому засіданні ЕТГ МОЗ України з питань супроводу державних закупівель у 2015 році взяли участь: члени ЕТГ, незалежні експерти та представники громадськості. Серед незалежних експертів на засіданні були присутні:завідуючий відділу психічних розладів дітей та підлітків Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України Ігор Марценковський, завідуюча Центру патології гемостазу НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України Катерина Вільчевська, директор Українського медичного центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України Володимир Мартинюк та інші.71

Члени групи обговорили проект номенклатури медикаментів для дітей, хворих на розлади психіки та поведінки із спектра аутизму. Враховуючи необхідність доопрацювати питання дозування та відсутності деяких препаратів у списку, проект прийнятий за основу разом із умовою внесення правок.

Також експерти прийняли за основу проект номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію з урахуванням технічних правок.

Детального обговоривши проект номенклатури медикаментів для дітей, хворих на нанізм різного походження, фахівці також прийняли його за основу.

Під час обговорення номенклатури медикаментів для дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, експерти висловили зауваження щодо потреби введення додаткових препаратів. В результаті, члени групи домовились прийняти проект за основу з умовою обґрунтування фахівцями необхідності розширення номенклатури.72

Наприкінці засідання, члени ЕТГ прийняли за основу план номенклатури щодо закупівлі бланків листка непрацездатності за бюджетні кошти на 2015 рік за бюджетною програмою «Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я» (КПКВК 2301350) за напрямом «Забезпечення бланками листка тимчасової непрацездатності закладів охорони здоров'я».

Проекти номенклатур із врахуванням зазначених пропозицій та після доопрацювання фахівцями найближчим часом будуть розміщені на веб-сайті МОЗ України для громадського обговорення. Надалі номенклатури будуть повторно обговорені на засіданні ЕТГ із урахуванням усіх зауважень.

Прес-служба МОЗ України

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Центр Ізотерапії
Про журнал
QR-Code dieser Seite