Ukrainian English
Звернення директора Інституту
Про інститут
Співпраця з регіонами
Психіатричні та наркологічні служби в регіонах України
Карти психіатричної та наркологічної служби України
Міжнародна співпраця
Рада молодих вчених
План роботи
Діяльність
Журнал "Архів Психіатрії"
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Наукова бібліотека
Бібліотечний фонд
Методичні рекомендації
Статті
Буклети
Дисертаційний фонд
Автореферати дисертацій
Звіт про роботу наукової бібліотеки
Міжнародний медичний спеціалізований науково-практичний журнал
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Телефонний довідник
Статистичні дані
Реєстр державних закупівель
Клінічні протоколи та настанови у галузі охорони психічного здоров'я
Аутизм
Депресія
Епілепсія
ПТСР
Деменція
Гендерна дисфорія
Державний формуляр лікарських засобів

mod_vvisit_counterСьогодні11
mod_vvisit_counterЗа тиждень341
mod_vvisit_counterЗа місяць2150
mod_vvisit_counterЗагальна кількість відвідувачів181905

Online : 2
Дата: 2017-10-18 02:18
  • UNA Partnership announced the First Research Course for Early Carrier Mental Health Specialists and Students

  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Психіатрія XXI століття: проблеми та інноваційні рішення» (27–29 квітня 2017 р., м. Київ)

  • Співробітниками Інституту організовано науково-практичний симпозіум на Конгресі Німецької Асоціації психіатрії, психотерапії та психосоматики (DGPPN)

  • 10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

  • Відзначив свій ювілей Президент Асоціації психіатрів України, правозахисник, громадський діяч Семен Фішелевич Глузман.

  • Співробітники інституту пройшли стажування в Ізраїлі за програмою «Комплексна стратегія контролю над наркотичними речовинами»

  • Зсередини ART BRUT

  • Прийнято рішення Конституційного Суду України за поданням Омбудсмена щодо неконституційності примусової госпіталізації недієздатних осіб

8807 травня 2015 року відбулася презентація Робочого зошиту "Програма самоуправління посттравматичним стресовим розладом (ПТСР) для військового". Методичний зошит розробив доктор психології Френк П'юселік в рамках проекту Soldier Recovery, який сам пережив смерті солдатів як фельдшер і пізніше став одним із засновників вчення про виведення комбатантів з бойової психічної травми. До української ментальності зошит було адаптовано спеціалістами Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України та радником президента України з гуманітарних питань Ольгою Богомолець.

Робочий зошит "Програма самоуправління посттравматичним стресовим розладом (ПТСР) для військового" має намір допомогти колишнім бійцям АТО впоратись із пережитими жахами війни і повернутись до мирного життя. Він розроблений як для військовослужбовців, так і для психологів, психотерапевтів, соціальних працівників, наркологів, психіатрів та лікарів інших спеціальностей.
Робочий зошит «Програма самоуправління для військових» спрямований на формування здорової адаптації військовослужбовця після повернення з зони бойових дій, та запобігання розвитку посттравматичних психічних порушень, а також розуміння та управління процесом одужання від ПТСР.100 1
"Якщо порівняти з американським досвідом, то багато людей знає, що під час в'єтнамської війни загинуло 58 тисяч американських солдатів. А от що протягом десяти років 62 тисячі американських солдатів покінчили життя самогубством в мирний час - це мало хто знає. Як власне і те, що 50% ветеранів сиділи в тюрмах за статтею про перевищення агресії. Наше завдання сьогодні - дати шанс і можливість усім тим, хто повертається з війни, стати значно кращими. Немає того Івана, який йшов від Марії на фронт. Він вже не такий. Але залежно від того, куди він повертається, він може стати значно кращим, або гіршим", - говорить народний депутат, лікар Ольга Богомолець.
"У цьому зошиті зібрані найактуальніші моделі, питання, які допоможуть нашим воїнам, повернувшись додому, адаптувати той досвід, який вони набули на війні, до мирного життя. Нам потрібно ще вміти працювати із сім'ями, дітьми та усіма людьми, які не знають, що довелось пережити військовому на війні. Тому в цій книжці зібрана уся актуальна база, усі актуальні питання, які допоможуть нам подолати або попередити, як каже Френк П'юселік, ту катастрофу, яка на нас насувається після завершення бойових дій", - каже тренер Pucelik Consulting Group Микола Вовченко.
Автори методичного зошита мріють про охоплення усього контингенту демобілізованих військовослужбовців.
Ольга Богомолець запрошує усі організації та людей, які забажають стати партнерами проекту та допомагатимуть у виданні та розповсюдженні наступних накладів робочого зошита.100 2
Компанія "Лундбек Експорт А/С", ознайомившись із зошитом, вирішила втричі збільшити фінансування друкованого накладу до 12 тисяч примірників.
"Сьогодні, коли у нашій країні йде війна, неможливо було залишатись байдужими. Тому що як фахівці ми розуміємо, що дійсно з поверненням комбатантів додому війна для них не закінчується, вона продовжується у їхніх головах, душах. Дуже важко бачити на вулицях наших міст покалічених хлопців", - каже керівник представництва "Лундбек Експорт А/С" Олександр Головня.
Крім цього, макети цих методологічних рекомендацій будуть надані в користування губернаторам в усіх областях України та головам соціальних служб, які мають опікуватись проблемами ветеранів.

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Центр Ізотерапії
Про журнал
QR-Code dieser Seite