Ukrainian English
Звернення директора Інституту
Про інститут
Співпраця з регіонами
Психіатричні та наркологічні служби в регіонах України
Карти психіатричної та наркологічної служби України
Міжнародна співпраця
Рада молодих вчених
План роботи
Діяльність
Журнал "Архів Психіатрії"
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Наукова бібліотека
Бібліотечний фонд
Методичні рекомендації
Статті
Буклети
Дисертаційний фонд
Автореферати дисертацій
Звіт про роботу наукової бібліотеки
Міжнародний медичний спеціалізований науково-практичний журнал
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Телефонний довідник
Статистичні дані
Реєстр державних закупівель
Клінічні протоколи та настанови у галузі охорони психічного здоров'я
Аутизм
Депресія
Епілепсія
ПТСР
Деменція
Гендерна дисфорія
Державний формуляр лікарських засобів

mod_vvisit_counterСьогодні28
mod_vvisit_counterЗа тиждень405
mod_vvisit_counterЗа місяць1517
mod_vvisit_counterЗагальна кількість відвідувачів188516

Online : 5
Дата: 2017-12-13 07:29
  • Шановні колеги! Пропонуємо вам взяти участь у опитуванні щодо розладів харчової поведінки

  • Попередній захист кандидатської дисертації Блажевич Ю.А.

  • Презентація Центру обміну технологіями у сфері залежностей в Україні

  • 3 листопада відзначає ювілей Директор Українського НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України доктор медичних наук старший науковий співробітник Ірина Яківна Пінчук

  • VII Львівські психіатричні зустрічі: Українська психіатрія: Quo Vadis? 27-28 жовтня 2017, м. Львів

  • Співробітники УНДІ ССПН МОЗ України взяли участь у XVII-му Міжнародному Конгресі з психіатрії WPA 8–12 жовтня, Берлін, Німеччина

  • UNA Partnership announced the First Research Course for Early Carrier Mental Health Specialists and Students

  • Конференція Європейської ради з питань розладів харчової поведінки (ECED) 7-9 вересня 2017, Вільнюс, Литва

025У МОЗ України під головуванням Міністра охорони здоров'я України Олександра Квіташвілі, Голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров'я Ольги Богомолець, заступника Міністра – керівника апарату Альони Терещенко та профільних фахівців міністерства відбулася селекторна нарада з регіональними управліннями охорони здоров'я з питань медичного, медико-психологічного забезпечення та реабілітації учасників АТО; посилення надання медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам та організації надання психолого-психіатричної допомоги постраждалим в АТО.

Йшлося про посилення в усіх регіонах організації та створення чіткої налагодженої системи надання медичної та медико-психологічної допомоги демобілізованим учасникам АТО, створення т.зв. «дорожніх карт» для тих, хто повертається із зони військових дій.

За словами Ольги Богомолець, для цього має бути як мінімум проведена інвентаризація усіх наявних в регіоні закладів охорони здоров’я, у тому числі приватних, для ефективного перерозподілу пацієнтів за категоріями; створене «єдине вікно» звернень для демобілізованих та налагоджена система їх обстеження, лікування та реабілітації.

026Особливу увагу вона звернула на посилення системи обов’язкового обстеження тих, хто повертається до своїх родин з військових дій, на предмет соціально небезпечних захворювань та наявних бойових психічних травм. При цьому, як наголосила посадовець, постраждалі із бойовими психічними травмами без підтвердженого діагнозу мають проходити обстеження та лікування не в психіатричних лікарнях, а психо-соматичних відділеннях, створених при госпіталях та закладах охорони здоров’я.

022

Подібні програми реабілітації або медичні карти реабілітації уже успішно функціонують у двох областях України: Житомирській та Кіровоградській. У них визначений чіткий розподіл бійців відповідно категорії та профілю (хірургічний, терапевтичний, психологічний) за відповідними медичними закладами; розроблений перелік документів, який необхідно подати учаснику АТО; налагоджено інформаційну складову процесу – розповсюдження інформлистків з переліками адрес та контактних даних, трансляція в обласних ЗМІ тощо. Окрім того, укладаються угоди і з приватними підприємствами щодо відшкодування вартості для учасників АТО дороговартісних діагностичних послуг, стоматологічними клініками щодо безкоштовного зубопротезування тощо.

Прес-служба МОЗ України

Банер
Банер
Банер
Банер
Центр Ізотерапії
Про журнал
QR-Code dieser Seite