Ukrainian English
Звернення директора Інституту
Про інститут
Співпраця з регіонами
Психіатричні та наркологічні служби в регіонах України
Карти психіатричної та наркологічної служби України
Міжнародна співпраця
Рада молодих вчених
План роботи
Діяльність
Журнал "Архів Психіатрії"
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Наукова бібліотека
Бібліотечний фонд
Методичні рекомендації
Статті
Буклети
Дисертаційний фонд
Автореферати дисертацій
Звіт про роботу наукової бібліотеки
Міжнародний медичний спеціалізований науково-практичний журнал
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Телефонний довідник
Статистичні дані
Реєстр державних закупівель
Клінічні протоколи та настанови у галузі охорони психічного здоров'я
Аутизм
Депресія
Епілепсія
ПТСР
Деменція
Гендерна дисфорія
Державний формуляр лікарських засобів

mod_vvisit_counterСьогодні11
mod_vvisit_counterЗа тиждень341
mod_vvisit_counterЗа місяць2150
mod_vvisit_counterЗагальна кількість відвідувачів181905

Online : 2
Дата: 2017-10-18 02:18
  • UNA Partnership announced the First Research Course for Early Carrier Mental Health Specialists and Students

  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Психіатрія XXI століття: проблеми та інноваційні рішення» (27–29 квітня 2017 р., м. Київ)

  • Співробітниками Інституту організовано науково-практичний симпозіум на Конгресі Німецької Асоціації психіатрії, психотерапії та психосоматики (DGPPN)

  • 10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

  • Відзначив свій ювілей Президент Асоціації психіатрів України, правозахисник, громадський діяч Семен Фішелевич Глузман.

  • Співробітники інституту пройшли стажування в Ізраїлі за програмою «Комплексна стратегія контролю над наркотичними речовинами»

  • Зсередини ART BRUT

  • Прийнято рішення Конституційного Суду України за поданням Омбудсмена щодо неконституційності примусової госпіталізації недієздатних осіб

DSC 3565

Заступник Міністра охорони здоров'я Наталя Лісневська звернулась із вітальним словом до аудиторії та висловила переконаність у важливості додаткових знань з надання психологічної допомоги. «Хоча ми сподіваємось, що, завдяки перемовинам Президента, скоро буде припинений вогонь, суспільство пережило війну. Люди отримали колосальну психологічну травму. Я особисто об'їздила табори переселенців і бачила, що найбільша проблема – це психологічний стан тимчасово переміщених осіб».В семінарі взяли участь 313 осіб. Із них - 44 психологи-практики, 166 студентів-психологів, соціальних працівників, волонтерів, соціальних педагогів з Волинської, Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької, Кіровоградської, Черкаської, Львівської, Полтавської та Київської області та м. Києва.

DSC 3587Наталя Лісневська наголосила на тому, що діти, які бачили війну, потребують негайних дій з психологічної допомоги. Діти потребують особливої уваги, адже в їх віці вкрай важливими є соціальні зв'язки, які зараз розірвані, та відчуття безпеки, яке вони втратили. «Ми повинні констатувати факт, що в Україні всі психологічні служби готували спеціалістів, які не готові до війни в країні.P9106180 Шкільні психологи не знають, що робити з настільки травмованими дітьми».

«Ми не говоримо про погану підготовку наших фахівців. Ми говоримо про потреби часу. Ніхто не чекав війни у ХХІ столітті», - підкреслила Наталя Лісневська.

Президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман висловив вдячність МОЗ України за ініціативу та розуміння, що психологічні проблеми переселенців є серйозними та потребують втручання. «Це не медична проблема, а соціально-психологічна», - зазначив Семен Глузман. - «Зараз у нас дуже архаїчна радянська програма, і наші фахівці не готові до таких викликів. Я дякую Міністерству в особі заступника Наталі Лісневської за погляд на ситуацію».

P9106189

Перед слухачами курсу виступили Ірина Пінчук – директор Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України (УНДІССПН), Дар'я Сапон – аспірант УНДІССПН, Ігор Марценковський – завідувач відділу УНДІССПН, головний позаштатний спеціаліст зі спеціальності «Дитяча психіатрія» МОЗ України та Олена Хаустова –завідувач відділу психічних розладів похилого віку УНДІССПН.

Доповідачі презентували лекції з практичними вправами щодо алгоритмів надання першої психологічної допомоги, керування стресом, сутності та задач кризової психологічної допомоги, а також роботи з психологічними травмами, психічними розладами та адаптацією дітей-біженців із зони АТО.

Прес-служба МОЗ України

Банер
Банер
Банер
Банер
Центр Ізотерапії
Про журнал
QR-Code dieser Seite