Ukrainian English
Звернення директора Інституту
Про інститут
Співпраця з регіонами
Психіатричні та наркологічні служби в регіонах України
Карти психіатричної та наркологічної служби України
Міжнародна співпраця
Рада молодих вчених
План роботи
Діяльність
Журнал "Архів Психіатрії"
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Наукова бібліотека
Бібліотечний фонд
Методичні рекомендації
Статті
Буклети
Дисертаційний фонд
Автореферати дисертацій
Звіт про роботу наукової бібліотеки
Міжнародний медичний спеціалізований науково-практичний журнал
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Телефонний довідник
Статистичні дані
Реєстр державних закупівель
Клінічні протоколи та настанови у галузі охорони психічного здоров'я
Аутизм
Депресія
Епілепсія
ПТСР
Деменція
Гендерна дисфорія
Державний формуляр лікарських засобів

mod_vvisit_counterСьогодні42
mod_vvisit_counterЗа тиждень376
mod_vvisit_counterЗа місяць2749
mod_vvisit_counterЗагальна кількість відвідувачів185925

Online : 3
Дата: 2017-11-22 11:21
  • Попередній захист кандидатської дисертації Блажевич Ю.А.

  • 3 листопада відзначає ювілей Директор Українського НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України доктор медичних наук старший науковий співробітник Ірина Яківна Пінчук

  • VII Львівські психіатричні зустрічі: Українська психіатрія: Quo Vadis? 27-28 жовтня 2017, м. Львів

  • Співробітники УНДІ ССПН МОЗ України взяли участь у XVII-му Міжнародному Конгресі з психіатрії WPA 8–12 жовтня, Берлін, Німеччина

  • UNA Partnership announced the First Research Course for Early Carrier Mental Health Specialists and Students

  • Конференція Європейської ради з питань розладів харчової поведінки (ECED) 7-9 вересня 2017, Вільнюс, Литва

  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Психіатрія XXI століття: проблеми та інноваційні рішення» (27–29 квітня 2017 р., м. Київ)

  • Співробітниками Інституту організовано науково-практичний симпозіум на Конгресі Німецької Асоціації психіатрії, психотерапії та психосоматики (DGPPN)

IMG 052823-24 квітня 2015 року у м. Києві відбулась дводенна науково-практична конференція з міжнародною участю «Методологічні та правові аспекти діагностики, терапії та соціальної допомоги при психічних та поведінкових розладах у різних вікових групах». На конференції були присутні представники більшості регіонів України. Загальна кількість зареєстрованих учасників склала 270 осіб. Крім того, з багатьма регіонами Україні було налагоджено відеозв'язок (33 точки підключення). Формат телеконференції дав змогу регіонам України брати учать в дискусії.

Детальніше...

2У МОЗ України пройшла зустріч делегації експертів ЄС, серед яких координатор сектору Кароль Шошо та міжнародні експерти Мауріціо Варанесе та Анітта Хіппер, із заступником Міністра охорони здоров’я України – керівником апарату Альоною Терещенко. Консультації відбулися у рамках експертної місії ЄС для оцінки прогресу України в імплементації критеріїв другої фази Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України по Блоку 3 – Громадський порядок і безпека.

Детальніше...

022У МОЗ України під головуванням Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі, Голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Ольги Богомолець, заступника Міністра – керівника апарату Альони Терещенко та профільних фахівців міністерства відбулася селекторна нарада з регіональними управліннями охорони здоров’я з питань медичного, медико-психологічного забезпечення та реабілітації учасників АТО; посилення надання медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам та організації надання психолого-психіатричної допомоги постраждалим в АТО.

Детальніше...

22

10-15 лютого за ініціативи радника Президента України, Голови парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Ольги Богомолець, під керівництвом Міністерства охорони здоров'я України та Українського НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця відбувся перший цикл семінару з питань запобігання та лікування посттравматичного стресового розладу. До участі запрошено відповідних фахівців у галузі психології.

Детальніше...

Банер
Банер
Банер
Банер
Центр Ізотерапії
Про журнал
QR-Code dieser Seite