Ukrainian English
Звернення директора Інституту
Про інститут
Співпраця з регіонами
Психіатричні та наркологічні служби в регіонах України
Карти психіатричної та наркологічної служби України
Міжнародна співпраця
Рада молодих вчених
План роботи
Діяльність
Журнал "Архів Психіатрії"
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Наукова бібліотека
Бібліотечний фонд
Методичні рекомендації
Статті
Буклети
Дисертаційний фонд
Автореферати дисертацій
Звіт про роботу наукової бібліотеки
Міжнародний медичний спеціалізований науково-практичний журнал
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Телефонний довідник
Статистичні дані
Реєстр державних закупівель
Клінічні протоколи та настанови у галузі охорони психічного здоров'я
Аутизм
Депресія
Епілепсія
ПТСР
Деменція
Гендерна дисфорія
Державний формуляр лікарських засобів

mod_vvisit_counterСьогодні42
mod_vvisit_counterЗа тиждень376
mod_vvisit_counterЗа місяць2749
mod_vvisit_counterЗагальна кількість відвідувачів185925

Online : 3
Дата: 2017-11-22 11:21
  • Попередній захист кандидатської дисертації Блажевич Ю.А.

  • 3 листопада відзначає ювілей Директор Українського НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України доктор медичних наук старший науковий співробітник Ірина Яківна Пінчук

  • VII Львівські психіатричні зустрічі: Українська психіатрія: Quo Vadis? 27-28 жовтня 2017, м. Львів

  • Співробітники УНДІ ССПН МОЗ України взяли участь у XVII-му Міжнародному Конгресі з психіатрії WPA 8–12 жовтня, Берлін, Німеччина

  • UNA Partnership announced the First Research Course for Early Carrier Mental Health Specialists and Students

  • Конференція Європейської ради з питань розладів харчової поведінки (ECED) 7-9 вересня 2017, Вільнюс, Литва

  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Психіатрія XXI століття: проблеми та інноваційні рішення» (27–29 квітня 2017 р., м. Київ)

  • Співробітниками Інституту організовано науково-практичний симпозіум на Конгресі Німецької Асоціації психіатрії, психотерапії та психосоматики (DGPPN)

80Відбулася селекторна нарада з регіонами з питань внесення змін до Закону України «Про психіатричну допомогу», в якій взяли участь Перший заступник міністра охорони здоров'я України Олександра Павленко, директор Українського науково-дослідного інституту соціальної, судової психіатрії та наркології МОЗ України Ірина Пінчук, заступник директора Українського науково-дослідного інституту соціальної, судової психіатрії та наркології МОЗ України Сергій Шум.

Детальніше...

IMG 633313 липня 2015 року о 14.00 у Міністерстві охорони здоров'я України відбулася робоча нарада членів мультидисциплінарної робочої групи з опрацювання медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги за темою «Посттравматичний стресовий розлад». За ініціативи Ірини Пінчук вперше до роботи над протоколами надання медичної допомоги були залучені представники різних міністерств. Мультидисциплінарна група стала ще й міжвідомчою. Учасниками робочої наради були представники Українського науково-дослідний інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України; Державного експертного центру МОЗ України; Кафедри дитячої, соціальної і судової психіатрії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупіка; представники первинної ланки допомоги - сімейні лікарі; провідні спеціалісти з ДСНС України; МВС України; Національної гвардії, Міністерства Освіти і Науки України

Детальніше...

DSCF887224 червня 2015 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу "Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва" за ініціативою київського міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді співробітники Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології прочитали лекції на тему «Підлітковий суїцид як соціально-психологічна проблема суспільства. Причини та фактори ризику суїциду».
На зустрічі були присутні директор закладу, заступник директора з навчально-виховної роботи та соціальних питань, викладачі, майстри виробничого навчання, психологи, соціальні педагоги.

Детальніше...

IMG 5723В МОЗ України під головуванням Першого заступника Міністра охорони здоров'я України Олександри Павленко відбулась селекторна нарада з головними позаштатними спеціалістами зі спеціальностей «Психіатрія» і «Наркологія» обласних департаментів охорони здоров'я для обговорення змін до Закону України «Про психіатричну допомогу».

Детальніше...

Банер
Банер
Банер
Банер
Центр Ізотерапії
Про журнал
QR-Code dieser Seite