Ukrainian English
Звернення директора Інституту
Про інститут
Співпраця з регіонами
Психіатричні та наркологічні служби в регіонах України
Карти психіатричної та наркологічної служби України
Міжнародна співпраця
Рада молодих вчених
План роботи
Діяльність
Журнал "Архів Психіатрії"
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Наукова бібліотека
Бібліотечний фонд
Методичні рекомендації
Статті
Буклети
Дисертаційний фонд
Автореферати дисертацій
Звіт про роботу наукової бібліотеки
Міжнародний медичний спеціалізований науково-практичний журнал
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Телефонний довідник
Статистичні дані
Реєстр державних закупівель
Клінічні протоколи та настанови у галузі охорони психічного здоров'я
Аутизм
Депресія
Епілепсія
ПТСР
Деменція
Гендерна дисфорія
Державний формуляр лікарських засобів

mod_vvisit_counterСьогодні10
mod_vvisit_counterЗа тиждень340
mod_vvisit_counterЗа місяць2149
mod_vvisit_counterЗагальна кількість відвідувачів181904

Online : 1
Дата: 2017-10-18 02:15
  • UNA Partnership announced the First Research Course for Early Carrier Mental Health Specialists and Students

  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Психіатрія XXI століття: проблеми та інноваційні рішення» (27–29 квітня 2017 р., м. Київ)

  • Співробітниками Інституту організовано науково-практичний симпозіум на Конгресі Німецької Асоціації психіатрії, психотерапії та психосоматики (DGPPN)

  • 10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

  • Відзначив свій ювілей Президент Асоціації психіатрів України, правозахисник, громадський діяч Семен Фішелевич Глузман.

  • Співробітники інституту пройшли стажування в Ізраїлі за програмою «Комплексна стратегія контролю над наркотичними речовинами»

  • Зсередини ART BRUT

  • Прийнято рішення Конституційного Суду України за поданням Омбудсмена щодо неконституційності примусової госпіталізації недієздатних осіб

mt 15-6 листопада 2015 року в Українському домі за ініціативою Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України, Асоціації психіатрів України та за підтримки Литовської фармацевтичної компанії «Farmlyga», в рамках проекту «Мистецтво, що об'єднує всіх!» відбулося бієнале під назвою «Діагноз:Художник!». Куратором заходу виступив Альберт Фельдман. На виставці були представлені роботи пацієнтів психіатричних лікарень з усіх куточків України та роботи професійних художників. Захід мав на меті розкрити творчий потенціал осіб з вадами психічного здоров'я, підкреслити важливість їх реабілітації та соціальної адаптації, привернути увагу громадськості до важливості інтеграції таких людей в українське суспільство.

Детальніше...

04.1104.11.2015 за ініціативи головного позаштатного спеціаліста зі спеціальності «Психіатрія та наркологія» МОЗ України д.мед.н. с.н.с. Пінчук І.Я. відбулася онлайн - конференція «Впровадження протоколів з психіатричної допомоги у практику». У конференції взяли участь більше 400 лікарів-психіатрів з 6 регіонів України: Києвської області, Києва, Запоріжжя, Одеси, Харкова, Львова. Лікарям з інших міст також була надана можливість для участі в роботі конференції: вони могли в онлайн-режимі бути присутніми на конференції, слухати виступи учасників та задавати запитання в електронному вигляді. Було організовано 25 точок підключення.

Детальніше...

Банер
Банер
Банер
Банер
Центр Ізотерапії
Про журнал
QR-Code dieser Seite