Ukrainian English Russian

Вітаємо Вас на оновленому web-сайті Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології

МОЗ України!

УкрНДІ ССПН МОЗ України є головною установою в галузі соціальної та судової психіатрії, а також одним з провідних консультативно-діагностичних та лікувальних центрів України.

Український науково-дослідний інститут соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України було створено у 1984 році як Українську філію Всесоюзного науково-дослідного інституту загальної та судової психіатрії ім. В.П. Сербського.

Основна мета Інституту — сприяти удосконаленню організації системи охорони психічного здоров’я, розробці сучасних науково обґрунтованих методик профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та реадаптації пацієнтів з вадами психічного здоров’я, з метою відновлення їх повноцінного функціонування у суспільстві.

В Інституті створено умови для ефективної наукової роботи; функціонують аспірантура, докторантура, Спеціалізована рада із захисту докторських і кандидатських дисертацій зі спеціальності «Психіатрія». Ми підтримуємо наукові зв'язки з багатьма установами охорони психічного здоров'я України й за її межами, зокрема: Росії, Німеччини, Великобританії, Литви, Франції, Португалії, Іспанії, Італії, Ірландії, Польщі та інших країн.

Сподіваємось, що наш web-сайт дасть Вам змогу ближче познайомитися з діяльністю Інституту, його життям, здобутками і планами, відчути атмосферу, в якій завдяки творчому підходу співробітників втілюються у життя сміливі проекти та досягаються високі результати.   

Директор Інституту,

головний позаштатний спеціаліст

 МОЗ України зі спеціальності «Психіатрія і наркологія»,

д.мед.н. Пінчук Ірина Яківна

Банер
Банер

АНОНС ПОДІЙ

Банер
ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ
Поліклініка
Банер

ВІТАННЯ

Вітання

QR-Code dieser Seite